O firmie

Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem, dlatego na kwestie podatków i rozliczeń finansowo-księgowych patrzymy świeżym spojrzeniem oraz zaangażowaniem.

Posiadamy certyfikaty i uprawnienia w różnych dziedzinach zawodowych, a w szczególności księgowości. Nasza interdyscyplinarna wiedza pozwala nam zarządzać i prowadzić różnorodne kwestie księgowe, finansowe i podatkowe.Możemy pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości firm o różnych formach opodatkowania i różnych profilach działalności. Nasz zespół posiada wyższe wykształcenie w dziedzinie finansów, rachunkowości i bankowości a także licznie ukończone kursy specjalistyczne m.in w renomowanym Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, którego jesteśmy czynnym i aktywnym członkiem.

Nasze kwalifikacje

Zdajemy sobie sprawę z branej na siebie odpowiedzialności, dlatego jesteśmy zobowiązani do nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji, bieżącego i wnikliwego śledzenia zmieniających się przepisów a także doskonalenia swoich umiejętności. Pozwala to na fachowe, profesjonalne i rzetelne świadczenie usług oraz znajdowanie jak najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

Nasz sukces jest oparty na doświadczeniu, podnoszeniu swoich kwalifikacji i umiejętności, jakości pracy i zaangażowaniu. Sprawdź!

Certyfikat Głównego Księgowego

Certyfikat Samodzielnego Księgowego

Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia "Dostosowanie Ksiąg Rachunkowych"

Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia na Specjalistę ds. kadr i płac